Moje produkty

Portály

Babyonline.cz

Najnavštevovanejší odborne garantovaný portál zameraný na tehotenstvo a starostlivosť o dieťa.

Zdraveomlazeni.cz

Odborne garantovaný portál nie len pre ženy 40+ zameraný na zdravie, krásu a anti-aging medicínu.

Knihy

K písaniu a vydávaniu kníh ma inšpiroval hyperaktívny syn, pre ktorého som potrebovala kvalitnú vzdelávaciu literatúru.

Vznikla tak postupne štvorica knižiek pre predškolské deti v edícii Pre bystré hlavičky (Pro chytré hlavičky):

 • Riekanky (najlepšie pre deti vo veku 2-5 rokov, naučia ich mnoho užitočných informácií o nich a o svete okolo nás).
 • Predškolákove týždenníčky (predškolská príprava na 40 týždňov, zopakuje s dieťaťom všetko, s čím sa počas svojich prvých 6 rokov v živote stretlo).
 • Písmenkové kartičky (slúžia k hláskovaniu, slabikovaniu, pamäťovým, logickým a kombinačným hrám, u mladších detí k rozvoju slovnej zásoby).
 • Ako deti prichádzajú na svet (odpovedia predškolským deťom na prvé otázky dieťaťa, ako sa ocitlo na tomto svete, najmladší čitatelia majú väčšinou 1 rok, najstarší 9 rokov).

Ďalej knihy pre násťročných:

 • Čo sa od kamarátok nedozvieš o sexe, líčení a zdraví (pre dievčatá cca od 11 rokov, ale niektoré maminky knihu venujú aj 8-9 ročným dcéram).
 • Desatoro pre chlapcov ako na pubertu, dievčatá a sex (pre chlapcov od 12 rokov).

Aj pre dospelých:

 • Žena po 40 – sebavedomá a v kondícii (užitočné rady odborníkov pre obdobie 40+, vrátane prirodzene omladzujúcich metód a prevencie skorého príchodu klimaktéria).
 • Zdravé tehotenstvo (o tom najdôležitejšom, čo môže ovplyvniť kondíciu maminky a zdravý vývoj bábätka – o strave a cvičení aj príprave na pôrod).

Vzdelávacie brožúry

Pravidelne každoročne vydávame vždy aspoň 25 000 ks:

 • 20x o tehotenstve s Babyonline.cz
 • 20x starostlivosť o dieťa v prvom polroku s Babyonline.cz

Pilotne sme vydali:

 • List Cvičenie s bábätkom – každodenný večerný rituál, novo zaregistrovaným na Babyonline.cz príde v podobe pdf súboru na mail.
 • Prevencia po 40.
 • Dvojbrožúra pre dospievajúce dievčatá so zrkadlom.

Pred založením vydavateľstva Babyonline:

 • Návrh a vedenie vzdelávacích projektov (tlačené materiály alebo prednášky) pre pacientov s ochorením pečene, hyperlipidémiou a o klimatériu.
 • Spolupráca na vzdelávacích brožúrach pre lekárov.

Vzdelávacie videá

Tehotenské videá

Videá s predškolskou tematikou

Ako rozvíjať deti od 2 do 7 rokov.

Videá s anti-aging tematikou

(zákroky korektívnej dermatológie, líčenie, športy)

Prezentácie v médiách

Propagácia problematiky vzdelávania predškolských detí

Propagácia rodinnej sexuálnej výchovy

Predstavenie nových oblastí anti-aging medicíny

Marketing, obchod, klinické štúdie

K tomuto som sa rovnako ako ku knižnej tvorbe dostala celkom náhodou, keď bola v roku 1995 pri mojom ukončení medicíny a túžby nastúpiť do praxe rozhodujúcou pre prijatie skutočnosť, či má budúca lekárka babičku na stráženie. Nakoľko moja mama zomrela, keď som bola 10. deň na medicíne, bolo mi jasné, že táto cesta je pre mňa uzavretá. Moja kolegyňa-kamarátka, premiantka ročníka, ju riešila tým, že sa rozhodla najprv porodiť deti. Toto u mňa vtedy ešte nebolo aktuálne, tak som sa vydala ďalšou možnou cestou pre absolventov lekárskeho vzdelania, a to do farmaceutickej firmy.

Tam som sa už od začiatku ako reprezentantka venovala vzdelávacím prednáškam pre verejnosť, na ktorých som bežne 1-3x týždenne mala aj v tej najmenšej dedinke prítomných až 100 žien. Následne ma odtiaľ osud zavial cez veľmi zaujímavú problematiku klinických štúdií až do marketingu.

Práve tu ma najviac uspokojovali prakticky zamerané prednášky so zdravotnou problematikou pre ostatné kolegyne a kolegov vo firme, rovnako ako príprava materiálov pre pacientov aj lekárov s odborníkmi jednotlivých oborov.

Celé toto rokmi získané know-how sa ukázalo pre mňa veľmi cenným práve pri založení a vedení vydavateľstva Babyonline.

Prednášky a školenia

Po ukončení fázy intenzívnej starostlivosti o hyperaktívneho syna zhruba v jeho 14 rokoch a jeho osamostatnenie sme začali s propagáciou predškolskej prípravy medzi pedagógmi a verejnosťou rodičov v podobe Dňa predškoláka na rôznych miestach republiky. Časom by sme radi pridali aj ďalšie z našich tém.