Tehotenstvo a starostlivosť o dieťa

PORTÁL
BABYONLINE.CZ

Po 10 rokoch projektov pre iné subjekty som v roku 2007 našla odvahu spustiť svoj vlastný. Odborne garantovaný portál Babyonline.cz na ktorý píšu odborné články len odborníci z praxe (gynekológovia, pediatri, pedagógovia, psychológovia, nutriční terapeuti, fyzioterapeuti a ďalší). Okrem odbornej časti v dobe môjho materstva plnil aj úlohu komunitnú, kedy sa stal útočiskom na 10 rokov pre mňa aj mojich rodičovských rovesníkov.

BROŽURY A E-BOOKY ZDARMA
O TEHOTENSTVE A STAROSTLIVOSTI O DIEŤA

20x o tehotenstve je kuchárkou nie len na 9 mesiacov pred narodením bábätka (vyšetrenie a ultrazvuky v tehotenstve, výživa, aktivity, kedy kontaktovať detského lekára, výbava pre bábätko, veci do pôrodnice), ale rieši aj materskú, rodičovskú dovolenku a čo vybaviť po pôrode. Vytvorená gynekológmi, pôrodníkmi.

20x starostlivosť o dieťa v prvom polroku je cenným radcom pre rodičov od cesty z pôrodnice, cez prvé očkovanie, kúpanie, starostlivosť o bábätko, kojenie, prechod na zmiešanú stravu až po zloženie lekárničky. Spísaná detskými lekármi.

Od roku 2008 vydaných celkom viac než 600 tisíc ks týchto brožúr a distribuovaných cez lekárov.

KNIHA
ZDRAVÉ TEHOTENSTVO

Kniha o tom najdôležitejšom pre zdravý vývoj bábätka – výžive a cvičení s 16 úžasnými receptami nutričnej terapeutky, uvarených popredným českým šéfkuchárom na poli zážitkovej gastronómie, nafotenými krok za krokom.

ANGLICKÁ MUTÁCIA
BABYONLINE.CZ

Starostlivosť o tehotnú ženu a dieťa je v Českej republike natoľko špičková, že sa môže celosvetovo porovnávať. Dokonca starostlivosť v mnohých rozvinutých krajinách prevyšuje, je totiž dostupná každej budúcej rodičke, každému dieťaťu. Anglická mutácia, ktorú práve chystáme, slúži:

  • Zahraničným pracovníkom v ČR, aby vedeli, čo je súčasťou zdravotníckej starostlivosti u nás.
  • Mamičkám v zahraničí pre inšpiráciu, ako vyzerá špičková starostlivosť.
  • Mamičkám u nás, aby si uvedomili, ako je tu o ne aj o ich deti skvele postarané, aspoň o mňa a tie moje ešte bolo, preto je dobré všetko archivovať. Je totiž otázkou času, kedy o našu pýchu prídeme v dôsledku sťažovania práce lekárov zo strany štátu byrokraciou aj nepriateľským vzdelávacím systémom, kedy sú lekári postupne pretváraní na robotníkov medicíny.

Ďalšie témy