Žena po 40

Tému ženy po 40 som uchopila v 42 rokoch, keď som zistila, že som sa samou starostlivosťou o deti, muža i domácnosť úplne zanedbala. Prepadla som prvotnej panike, že to odteraz budú už len preteky s časom a väčšina peňazí pôjde do starostlivosti o zdravie.

Svoj pohľad som našťastie zmenila po tom, čo sa mi dostal do ruky materiál od mnohých mnou oslovených odborníkov. Ten som si nielen prečítala, ale tak nejako nevedome zaradila do svojho životného štýlu. Samozrejme som si z neho vybrala iba to, čo sa hodilo mne a zaraďovalo ľahko :-). A teda možno tak desatinu najrôznejších odporúčaní a rád. Vďaka tomu, ako boli komplexné a týkali sa tela i duše, som žala už po 4 mesiacoch obrovský úspech v prístupe k životu, kondičke i vizáži.

Vlastný recept, ktorý funguje

Z odporúčaní som si vytvorila vlastný recept, ktorý funguje, ako by mi bol priamo šitý na mieru.

A odo dňa vydania Ženy po 40 sa datuje moja nová životná téma i cesta. Začala som sa viac zaujímať o anti-aging medicínu, do ktorej sa nezahŕňa iba povrchne pôsobiaca tvár, ale celé telo a hlavne psychika.

Tiež som sa naučila lepšie balansovať svoj život, čo je pre nás VÁHY obzvlášť dôležité. Potrebujeme mať harmóniu vo všetkom a všade. Niet nad lepší tréning ako hyperaktívne dieťa mužského pohlavia a manžel manažér, najlepšie skeptik za všetkých okolností. Taký, ktorý vám najskôr pri každom nápade vymenúva všetky negatíva a riziká. On tomu však hovorí racionálny a realistický prístup. Aspoň ma má kto z tých vzdušných zámkov vracať späť na zem.

Ďalšie témy